Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

  Aura Polární úsvit - R.CAC
Andy Polární úsvit - R.CAC
Cassie Polární úsvit - CAJC a ve svých 9ti měsících BOB !!! Cassie tak splnila JUNIOR ŠAMPIÓNKU ČR !!!
Crony Polární úsvit - CAJC a také se tak stal JUNIOR ŠAMPIÓNEM ČR!!!
   
  Z celého srdce děkujeme oběma rozhodčím a gratulujeme majitelům Cronyho - manželům Joskovým· a také majitelům Andy ze které se ve třech letech stala opravdu krásná fena. Andy též aktivně běhá ve spřežení a nedávno se vrátila z Finska, kde se svým "parťákem" Druidem od Mamutí Skály 3 týdny makala na ledových pláních! Díky Vláďo a Majko za skvělou péči o oba pejsky a práci kterou s nimi odvádíte!!!!!

Jak si koupit falešné ID na internetu

Nabízíme vysoce kvalitní ID evolvedfakeids.club za přijatelnou cenu. Každé ID je dodáváno s volným duplicitním a sledovacím číslem. Všechny identifikátory jsou naprogramovány tak, aby byly skenovány a projít testem podsvícení. A ... děláme víc než to! Nabízíme vám příležitost mít skvělé chvíle se svými přáteli! idsfun.com

MagicMan Manitou Illa Kuvianartok & Ch. Kahlua Cream Polární úsvit

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY