Polárni úsvit – alaskan malamute
Alaskan Malamute Kennel

30.06.2012 CAC klubová výstava KSP, Sázava; rozhodčí: P. Broukal (CZ)

Již tradičně jsme se zúčastnili klubové CAC výstavy Klubu severských psů a ani tentokrát jsme nelitovali! Naši pejsci i odchovy si opět odnesli ty největší tituly:

Ago Polární úsvit „Agouš“ – tř. otevřená – V1, CAC

Enormous Nugget Polární úsvit „NUK“ – tř. vítězů – V1, CAC, Nejlepší pes

Duke Polární úsvit „Duke“ – tř. vítězů – V2, R.CAC

Aura Polární úsvit – tř. vítězů – V1, CAC, Nejlepší fena, BOB !!!

Delightful Anny Inditarod – tř. veteránů – V1, Nej.veterán fena

Chovatelská stanice Polární úsvit se také umístila na 1.místě v soutěži „O nejlepší chovatelskou skupinu“.

Obrovskou radost nám udělala Aura i Nuček, kteří se stali nejlepší zástupci AM jako pes a fena. Aura získala již třetí rok po sobě na této výstavě titul BOB, po dva roky nazpět dokonce BIS! 😉

Na tituly, které Aura získává po celou její výstavní kariéru jsme nesmírně hrdi! Myslím, že ji ve třídě šampiónů zakončila nádherně. Nyní bude mít svá poslední štěňátka a příští rok už v novém kožíšku nastoupí do třídy veteránů 😉

Jediným „stínem“ výstavy bylo počasí, které přineslo teploty hodně nad 30st.C ve stínu! Pro lidi i pro psy přímo vražedné. Aspoň, že pejsci se pak mohli vykoupat v bahýnku řeky Sázava 😉