
Jelikož naši pejsci pravidelně trénují a pokud to počasí dovolí snažíme se denně vyrážet na koloběžce, popř.v zimě na běžkách ven, tak jsme se rozhodli ukázat, že i „výstaváci“ to mají namakaný a zúčastnili jsem se musherských závodů v kategorii C2-koloběžka a dva psi. Aura i Jessie běželi hezky a udělali mi hroznou radost, že jsme dokázali porazit mushera Mirdu a jeho dvojku Star of Yukon. Díky Mirdo za skvělou konkurenci jako jediným dalším zástupcům plemene AM!!! Kompletní výsledky a také fotky najdete na stránkách Musher Clubu Jičín http://jicin.mushing.cz Těšíme se na příští ročník!!!