
Máme 3 kluky a 4 holčičky. Nejmenší mělo porodní váhu 490g a největší kluk dokonce 650g! Všichni mají tmavé masky na čumáčku 😉 Maminka se už zotavuje z porodu a pečlivě se o všechny stará. Hned jak povyrostou, tak přidáme další fotky..


Máme 3 kluky a 4 holčičky. Nejmenší mělo porodní váhu 490g a největší kluk dokonce 650g! Všichni mají tmavé masky na čumáčku 😉 Maminka se už zotavuje z porodu a pečlivě se o všechny stará. Hned jak povyrostou, tak přidáme další fotky..