
Ago Polární úsvit – V1, CAC, R.CACIB
Honey Lady Polární úsvit – V1, CAC, R.CACIB
Na Slovensku jsme zažili opravdu báječný víkend! Tedy po strastiplné cestě sněhovou vánicí, kdy jsme chvílemi mysleli, že už to opravdu vzdáme 😉 Svými výsledky nám však udělal radost náš odchov Ago (majitel T. Walerii), který téměř v 8mi letech porazil daleko mladší psy! Obrovskou radost nám udělala také oba dva dny Lady, která se stala první den nejlepší fenou a druhý den byla druhá nejlepší fena. Konkurence na těchto výstavách byla veliká, oba dva rozhodčí byli přísní a oběma se Lady moc líbila, což doopravdy potěší!