Aura je stále veselá a těší se na společné procházky. Sice už ten pohyb není na běhání u kola, ale na volno se ráda proběhne po louce a vydovádí s Bellou. Auro, VŠECHNO NEJLEPŠÍ a přejeme Ti ze všeho nejvíce zdravíčko ![]()
![]()

Aura je stále veselá a těší se na společné procházky. Sice už ten pohyb není na běhání u kola, ale na volno se ráda proběhne po louce a vydovádí s Bellou. Auro, VŠECHNO NEJLEPŠÍ a přejeme Ti ze všeho nejvíce zdravíčko ![]()
![]()