Dnes se nám narodila štěňátka! Po dvou letech se opět můžeme těšit z psích miminek. Už teď víme, že to jsou úžasňáci! Máme opět 3 kluky a 2 holčičky. Nevím, jak to je možné, ale kluci jsou u nás vždy v přesile 🙂 To asi proto, že si většinou necháváme doma holčičku, tak abychom si nemuseli moc vybírat 🙂
Krytí proběhlo v Itálii, otcem je úžasný Ch. Black Star Del Biagio. Black je představen přímo pod vrhem T. Nyní v sekci štěňata. Nejde o to, že dosáhl obrovských výsledků na výstavách. Black by s Dreamy mohli dát krásná štěňátka s výborným pohybem, stavbou těla, standardním ocasem, nůžkovým skusem, milou povahou a určitě mezi sebou nulovou příbuzností.
Štěňátka můžete jako vždy sledovat ve fotogalerii zde na webu. Fotky a v dnešní době hlavně videa ve veřejné fotogalerii u nás na Facebooku a pro ty, co FB neholdují se budeme snažit dávat videa i na náš dlouhou dobu nepoužívaný YouTube kanál 🙂
![]()
