Nastal den „D“ a Bella dala život 7mi krásným tvorečkům ! Máme 6 holčiček a 1 klučíka. Všichni krásně prospívají a Bella je také v pořádku ! Máme štěňátka po 2 letech a hodláme si je užít, co to půjde !
![]()

Nastal den „D“ a Bella dala život 7mi krásným tvorečkům ! Máme 6 holčiček a 1 klučíka. Všichni krásně prospívají a Bella je také v pořádku ! Máme štěňátka po 2 letech a hodláme si je užít, co to půjde !
![]()