
a už tu máme pěkné „devastační komando“. Všichni jsou již 3x odčervené, 1x očkované, mají čipy a Europasy. Příští týden je čeká druhé očkování a pak už nový domov. Do výbavičky jsme jim kromě granulí připravili také krásné obojky a vodítka od firmy Manmat. 2 krásné fenky jsou k dispozici pro chov, výstavy a sport. Osobní kontakt nutný, nezávazná návštěva vítána..