Polárni úsvit – alaskan malamute
Alaskan Malamute Kennel

12.07.2021 Spinkej sladce Auro

Všechno jednou končí a zase začíná.. Dnes je bohužel den, kdy něco končí. Museli jsme nechat odejít naši Auru. Narodila se 23.03.2005 v prvním vrhu odchovaném v naší chovatelské stanici. Je nám ctí, že se taková fena narodila právě u nás. Byla ten nejlepší rodinný pes a parťák, byla skvělá v zápřahu, byla neuvěřitelně skvělá na výstavách s kontem 15ti šampionátů, byla úžasnou maminkou, babičkou, prababičkou a tetičkou pro všechna štěňátka. Byla zkrátka NEJ.. Nemám asi víc slov, ztratit věrného parťáka po 16ti letech a téměř 4 měsících znamená obrovský smutek a prázdnotu. Jediná myšlenka, co člověku pomáhá je ta, že si tady ten svůj život užila naplno, dlouho a byla opravdu milovaným psím parťákem. Fotku, kterou přikládám jsem pořídila 01.07.2021, kdy byla stále aktivní babčou. Dokonce je vytažená z videa, kde je vidět, jak byla stále plná síly..