
Dánsko – Harlev – Asim Polární úsvit – CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS !!!·
Týden předtím ve dnech 22-23.2 dokázal se svým týmem splnit Švédský pracovní test!!! Asim a Ashanti (Amuloga kennel) jako lídři a vzadu Sam a Bond (Black Lotus kennel) viz.foto. Musher Allan Rasmussen.

Asimovi stejně jako naší Auře budou nyní v březnu 3 roky. Je to výstavně neobyčejně úspěšný pes a dle splněných testů i vynikající pracant. Má DKK 0/0, lokty 0/0, oči o.k. Je z něj již nyní otec velmi nadějných štěňátek a zájem o něj stále roste. Děkujeme Luise a Danovi – kennel Amuloga za skvělou láskyplnou péči a za všechny jeho úspěchy!!!