Na den dětí jsme vyrazili na národní výstavu psů do Wroclawi, kde byl připraven i program pro děti. Nejen děti si to užily a Sabinka byla druhá mezi hromadou malých dětí a to dokonce s mladou Maisy, která jí vůbec nešetřila ! A na druhém místě skončil i Dominik v kategorii 9-13let. Pejsci samotní si též vedli výborně s následujícím umístěním:
Jeff Double Trouble Polární úsvit „Jeff“ – třída šampiónů – Výborný 1, CWC, Nejlepší pes, BOB
Million Dollar Baby Polární úsvit „Maisy“ – mezitřída – Výborná 1, CWC
![]()
