Navštivte nás také na:

cmku logo

Gallery Tree

Search

 

  Enormous Nugget Polární úsvit - výborný 1, CAC v silně obsazené mezitřídě!!! Super práce Nučku a Zuzi!
Face to Face Polární úsvit - výborná 2 ve velmi početné třídě mladých
Europa Polární úsvit - výborná 1 CAC
Daphne Polární úsvit - výborná 1 CAC
   
  Aura Polární úsvit - výborná 1, CAC a nejlepší fena!!! Naše Aura se stala nejlepší fenou i přesto, že ještě nebyla komplet v srsti! O to víc si dosaženého titulu vážíme!
Delightful Anny Inditarod - výborná 2 ve třídě veteránů

Ch. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit & Ch. Kahlua Cream Polární úsvit

Štěňata

* CH. Enormous Nugget Polární úsvit * CH. Oakiok Magic Boy for Polarni usvit * JCH. Jeff Double Trouble Polární úsvit --------------- Všichni tři naši psi jsou k dispozici ke krytí na vybrané feny. Jsou úspěšní nejen na výstavách, ale také výborní pracanti. Více na kartě každého z nich ,včetně zdravotních výsledků, výsledků z výstav, rodokmenů a fotogalerie..

NASI PSI

Naše feny, aneb jak je doma nazýváme holky, od nejmladší až po nejstarší babičky. Jejich exteriér a povaha je pro nás extrémně důležitá, přece jen jsou to matky našich odchovů. Hlavně však členové naší domácnosti a parťačky pro naše děti.

NASE FENY

Prohlédněte si historii našich odchovů od prvního vrhu v roce 2005. Máme zpravidla 1 vrh ročně a každé odchované štěňátko zaujímá místo v našem srdci. Snažíme se pro ně vybrat ten nejlepší domov a od majitelů požadujeme stálý kontakt.. Není lepší odměny než vidět spokojené štěňátko žijící aktivním životem v milující rodině.

ODCHOVY